Cleveland Cavaliers Polska CavsPL

A+ A A-

LeBron popiera ściągnięcie Sandersa

Liderowi Cleveland Cavaliers spodobał się pomysł podpisania kontraktu z Larrym Sandersem po kontuzji Andrew Boguta. Warto przypomnieć, że nowy Kawalerzysta nie występował na parkietach NBA od 2015 roku.

Wydaje się, że szuka nowej możliwości i mam nadzieję, że nasz team mu ją da – powiedział LBJ przed treningiem rzutowym, który poprzedzał spotkanie w sobotni wieczór w Orlando z miejscowymi Magic. Czemu nie? Każdy zasługuje na drugą szansę i wygląda na to, że chce on wrócić do swojej ukochanej gry i oby to było jego celem. Nigdy nie wiesz czego możesz się spodziewać po graczu, który tak długo nie grał, ale z przyjemnością to zobaczę. Czemu nie?

James nie wie jak Sanders się zmienił przez dwa poprzednie lata, ale chciałby się o tym przekonać.

Mogę mówić tylko o czasie, kiedy grał – stwierdził LeBron. Atletyczny i wielki facet, niesamowita umiejętność blokowania, przewidywanie wokół obręczy, może kończyć akcje wokół kosza i blokować rzuty. Może także bronić graczy obwodowych. Trudno mi powiedzieć przez co przechodził podczas tej przerwy i nie mogę opowiadać o czyimś życiu osobistym, jeżeli nie byłem jego częścią  zakończył.

źródło: realgm.com

Ostatnio zmieniany
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Mat

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Login lub Rejestracja

Logowanie

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj