Cleveland Cavaliers Polska CavsPL

A+ A A-

David Griffin myślał, że Celtics mogą ściągnąć dwie gwiazdy

Trochę czasu już minęło od wydarzeń związanych z „trade deadline”. Wszyscy pamiętamy ogromną ilość plotek transferowych, a kilka z nich łączyło z Boston Celtics dwóch gwiazdorów Konferencji Wschodniej – Jimmy’ego Butlera z Chicago Bulls oraz Paula George’a z Indiana Pacers.

Danny Ainge i jego ekipa nie zdołali jednak przekuć tych wiadomości w rzeczywistość, ale w międzyczasie wiele osób myślało, że im się to uda. Wśród nich był GM Cavs David Griffin. Ujawnił to sam zainteresowany w podcaście ESPN, gdzie rozmawiał z dziennikarzem Zachem Lowe. Griffin mówił również o uczuciach, które mu towarzyszyły w tamtych chwilach.

Myślę, że nie chodziło tylko o Jimmy’ego. Był moment, gdy myślałem, że dołączą do nich obaj – Paul George oraz Jimmy Butler i to było zajmujące.

To byłoby zajmujące, ale przecież nie będziemy grać w karty innych, prawda? Więc martwienie się o ruchy innych nie ma sensu, ale oczywiście zwracaliśmy na to uwagę. Toronto [Raptors] oczywiście poczyniło kilka ruchów, aby się wzmocnić i nasza Konferencja po cichu cały czas staje się lepsza od momentu, gdy tam dotarliśmy. Myślę zatem, że zajmowałem się cała Konferencją.

Decyzja „Celtów” o niewykonywaniu ruchów zaskoczyła wiele osób, ponieważ ten team ma kogo zaoferować za gwiazdy innych drużyn. Bardzo możliwe, że postanowili sprawdzić na co stać ich zespół w Playoffach, a następnie poczynić jakieś agresywniejsze ruchy latem.

Brak transferów w Bostonie oznacza, że Cavs nie musieli się wzmacniać z myślą o rywalizacji z teamem Brada Stevensa. Czy decyzja o wstrzymaniu się od ruchów przez „Celtów” była słuszne? Czy obecna ekipa ma szansę na walkę z Kawalerzystami o prymat na Wschodzie? Przekonamy się o tym za kilka tygodni.

źródło: cavsnation.com

Ostatnio zmieniany
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Mat

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Login lub Rejestracja

Logowanie

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj