Cleveland Cavaliers Polska CavsPL

A+ A A-

Cavs mają być agresywni przed „trade deadline”

Cleveland Cavaliers zamierzają dość mocno działać przed tzw. „trade deadline”. Coraz bardziej klaruje się jednak pewna kwestia: wg. różnych źródeł rozmowy z New York Knicks „przekwitły” i są bardzo małe szanse na sprowadzenie do Ohio Carmelo Anthony’ego.

Cavs rozważają zmiany w składzie, ponieważ muszą się wzmocnić, jeżeli chcą myśleć o rywalizacji w Finałach z niezwykle silnymi Golden State Warriors. W drodze do punktu kulminacyjnego sezonu trzeba jeszcze wygrać Konferencję Wschodnią, a tu przeszkodami mogą być m.in. silni w tym roku Boston Celtics, Toronto Raptors lub Washington Wizards.

Niedawno testowano w Cleveland kilku rozgrywających, ponieważ to właśnie rezerwowy na tej pozycji wydaje się być priorytetem dla włodarzy Cavaliers. Jest na rynku wielu zawodników, którzy mogliby pasować do Wine & Gold, a są to np. Lou Williams, Darren Collison, Shelvin Mack. Kawaleria nie potrzebuje wielkich ruchów (jak niektóre wymienione wyżej zespoły), ale musi oglądać się na swoich przeciwników i odpowiednio zestawić team na Playoffs i ewentualne Finały.

źródło: hoopshype.com

Ostatnio zmieniany
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Mat

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Login lub Rejestracja

Logowanie

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj